Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Cyklinowanie podłóg /

Cyklinowanie podłóg

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu cyklinowania podłóg. Nasze ogromne doświadczenie oraz zaangażowanie w pracę pozwala nam na realizowanie tego zadania na najwyższym poziomie, przy zastosowaniu materiałów najwyższej jakości.

Nasz zespół wyróżnia się nie tylko długoletnim doświadczeniem zdobytym w trakcie pracy, ale również zaangażowaniem w wykonywane zadania. Do każdego zlecenia nasi pracownicy podchodzą w sposób indywidualny. Na swoim koncie jako firma mamy tysiące zrealizowanych zleceń z zakresu cyklinowania podłóg, które wykonywaliśmy nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju.

Dajemy gwarancję na solidne wykonanie pracy oraz realizacją cyklinowania podłóg według zasad bezpieczeństwa. Ręczymy za fachowe podejście naszych pracowników, ich odpowiedzialność oraz sumienność. Nie dajemy zgody na byle jakość i opóźnienia w trakcie prowadzonych prac. Wszystkie działania planujemy w ten sposób, by uniknąć różnego rodzaju niepowodzeń i opóźnień. Staramy się również uwzględnić niektóre sytuacje losowe i mieć na uwadze różnorodny przebieg działań tak, by w pełni osiągnąć efekt przynajmniej zadowalający.

Cyklinowanie podłóg, które wykonujemy, realizujemy bez względu na stopień trudności prowadzonych prac. Nie obawiamy się ewentualnych koniecznych napraw i renowacji. Wszystkie działania, które podejmujemy, są konieczne do wykonania. Nie jesteśmy naciągaczami, którzy chcą zarobić. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem.

Każdej drewnianej posadzce staramy się poświęcić należytą uwagę, oferując na początku bezpłatną wycenę oraz doradztwo w zakresie prowadzonych prac. Na życzenie klienta zjawiamy się w miejscu, w którym ma zostać wykonane cyklinowanie podłóg i dokładnie przyglądamy się posadzce. Jeśli to konieczne, proponujemy częściową wymianę klepek lub desek. Podczas cyklinowania podłóg zachodzi również potrzeba uzupełniania różnego rodzaju ubytków czy szczelin, co oczywiście również wykonujemy tak, by osiągnąć efekt idealny.

Domeną naszej firmy jest rozliczanie się za efekt. Decydując się na współpracę z nami dajemy gwarancję, że nie będziemy wymagali żadnej zaliczki ani opłat jeszcze przed rozpoczęciem prac. Zapłatę pobieramy dopiero wtedy, gdy nasza praca zostanie w pełni wykonana. Na życzenie klienta możemy umówić się na odbiór prac na poszczególnych jej etapach lub rozliczyć się za całość. Jesteśmy elastyczni i chętnie rozmawiamy z klientami. Staramy się w pełni sprostać wszelkim oczekiwaniom. Dokładamy wszelkich starań, by klient był zadowolony nie tylko z efektu, ale również z przebiegu prac oraz naszej współpracy.

Materiały i akcesoria, których używamy w pracy zawsze są najwyższej jakości i nakładamy je również w odpowiedniej ilości warstw. Nasza pracę wykonujemy sumiennie i z dużym zaangażowaniem, dobierając produkty dedykowane dla poszczególnych gatunków drewna oraz stanu cyklinowanych podłóg.

Dokładamy wszelkich starań, by klienci byli zadowoleni z naszej pracy, dlatego też szanujemy ewentualne reklamacje. Na każde zastrzeżenia odpowiadamy i analizujemy je dokładnie. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas szczególnie ważna.