O nas

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu prac związanych z cyklinowaniem podłóg oraz renowacją powierzchni drewnianych. Drewno, w którym się specjalizujemy, stanowi nie tylko nasza pracę, ale również pasję, dlatego każde powierzone nam zadanie wykonujemy z pełnym zaangażowaniem. Nim przystąpimy do działania prowadzimy dokładny wywiad lub – jeśli to możliwe – odpowiednio wcześnie sprawdzamy stan podłogi, która ma zostać poddana cyklinowaniu. Zajmujemy się także naprawą drewnianych posadzek, renowacją drewnianych schodów oraz ich naprawą.

Wiemy, jak cenna jest drewniana podłoga, dlatego w naszych działaniach nie ma przypadkowości oraz pośpiechu. Akcesoria i materiały dobieramy indywidualnie, stawiając na ich najwyższą jakość. Nigdy nie proponujemy działań, które nie są konieczne. Działamy uczciwie.

W naszym zespole posiadamy doświadczonych specjalistów, którzy dzięki zdobytej na przestrzeni lat wiedzy oraz doświadczeniu w pracy z drewnem wiedzą, jakie rozwiązania renowacyjne będą najlepsze dla poszczególnych gatunków drzew oraz rodzajów drewnianych posadzek.

Dajemy gwarancję, że wykonywana przez nas praca będzie niosła za sobą w pełni zadowalający efekt, który utrzyma się przez długie lata. Stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług.