Montaż podłóg

montaż podłóg

Montaż drewnianej podłogi i układanie parkietów to nasza specjalność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że podjęcie decyzji o wykończeniu posadzki niesie ze sobą wiele wątpliwości i coraz to nowych pytań z tym związanych. Pamiętajmy, że podłoga drewniana nie jest tanią inwestycją, ale może służyć nam przez dziesięciolecia i cieszyć następujące po sobie pokolenia. Jednak by tak się właśnie stało, ważne jest odpowiednie ułożenie podłogi i przede wszystkim znajomość gatunków drzew, z których została ona wykonana.

Nasi fachowcy posiadają specjalistyczną wiedzę z zakresu podłóg drewnianych i parkietów, którą zdobywali na przestrzeni wielu lat pracy. Jako solidna firma specjalizujemy się właśnie w drewnie i jego szczególnej pielęgnacji. Zawężenie zakresu naszych usług pozwala nam nazwanie się specjalistami w tej dziedzinie. Chętnie korzystamy z naszej wiedzy oraz umiejętności w praktyce podczas montażu podłóg drewnianych oraz układania parkietów.

Prowadzimy również darmowe konsultacje z tym związane. Jeśli decyzja o tym, że posadzka ma zostać wykończona drewnem została podjęta, chętnie pojawimy się w miejscu, gdzie mają być prowadzone prace i porozmawiamy z właścicielami domu lub mieszkania. Wiemy, że jest to niemały wydatek, dlatego rozumiemy wszelkie wątpliwości związane z podjęciem najlepszej decyzji, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego drewna. Mamy również świadomość, jak wiele sprzecznych informacji można uzyskać na ten temat. Dlatego chętnie porozmawiamy o oczekiwaniach użytkowników przyszłej podłogi oraz zapoznamy się dokładnie ze środowiskiem, w którym ma zostać ona ułożona.

Montaż podłogi drewnianej powinien być dokładnie przemyślany i przede wszystkim solidnie wykonany. Podłogę drewnianą montuje się niemalże dożywotnio, odnawiając ją jedynie raz na kilkanaście lat. Od jej montażu zależy późniejsze użytkowanie. Jeśli na tym etapie pojawią się pewne błędy, naprawienie ich może być kosztowne. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest współpraca z doświadczoną ekipą, która specjalizuje się w podłogach drewnianych.

Prowadzone przez nas prace są skondensowane w czasie. W pracy zajmujemy się tylko pracą. Nie tracimy czasu na niepotrzebne i zbędne czynności. Cenimy sobie czas naszych klientów i jednocześnie wiemy, jak istotne jest sprawne działanie. Nim przystąpimy do montażu podłogi drewnianej, dbamy o solidne przygotowanie podłoża. Szczególną uwagę zawracamy na wilgotność i równość podkładu.

Montaż drewnianej podłogi możemy przeprowadzić w każdym z pomieszczeń – także w kuchni i łazience. Niektórzy stanowczo odradzają takie rozwiązanie, ale dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wiemy, że z powodzeniem parkiet możemy ułożyć w pomieszczeniach narażonych na zmienne temperatury i działanie wilgoci. Oczywiście doradzamy odpowiednie drewno i najlepszy sposób jego zabezpieczenia.

Montaż drewnianej podłogi oraz układanie parkietu możemy przeprowadzić wedle życzenia klienta, oczywiście na tyle, na ile okaże się to możliwe. Możemy zdecydować się na klasyczne układanie wzorów takich jak jodełka, kostka, podłoga pałacowa czy okrętowa. Możliwe są również inne rozwiązania oraz łączenie różnych gatunków drzew i ich kolorów na życzenie klienta.

Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, by nasze prace zostały wykonane solidnie oraz starannie. Dbamy o każdy detal. Zadowolenie naszych klientów jest dla nasz szczególnie ważne i stanowi najlepszą motywację oraz rekomendację do dalszych działań.